Piwo z Grodziska

Piwo z Grodziska, Piwo Bernardyńskie, Piwo Bernardyńskie Ciemne, Piwo Naturalne Czerwona Porzeczka, Piwo Naturalne Kwiat Czarnego Bzu

Piwo z Grodziska

Oryginalne piwo grodziskie, które wraca po latach, aby wskrzesić legendę jedynego polskiego stylu piwa. Zwane „szampanem wśród piw”, ze względu na wyjątkowy smak i wysoką jakość.
Warzone według tradycyjnej grodziskiej receptury na wodzie grodziskiej, grodziskich drożdżach i w 100% ze słodu pszenicznego suszonego dymem z drewna dębowego, z dodatkiem aromatycznego chmielu Lubelskiego

Piwo Bernardyńskie

Piwo nawiązujące nazwą i recepturą do piwa Bernardyńskiego, warzonego przed laty w Grodzisku Wielkopolskim. Jasne, mocne, pszeniczne, dymione piwo o pełnym smaku, które powstaje z dwóch rodzajów słodów: jęczmiennego pilzneńskiego i pszenicznego suszonego dymem dębowym. Piwo o wielowymiarowym charakterze. Jego dymiony aromat i smak jest dopełniony akcentami chlebowo–chmielowymi i wyrazistą goryczką. Propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią wyrazisty, pełny smak.
Piwo refermentowane w butelce, niepasteryzowane.

Piwo Bernardyńskie Ciemne

Legenda o mnichu Bernardzie to część piwnej tradycji Grodziska Wielkopolskiego. To na jego cześć warzymy Bernardyńskie Ciemne – piwo bogate w smaku i aromacie dzięki połączeniu słodu pszenicznego dymionego drewnem dębowym i jęczmiennego słodu palonego. Bernardyńskie Ciemne to piwo o łagodnym smaku i ujmującym lekko palono – czekoladowym aromacie z nutą dymności. W smaku wyczuwalne akcenty karmelowe, chlebowe, z przyjemną goryczką na finiszu. Ciemne piwo dla wszystkich poszukujących w piwie złożonego smaku i przyjemności z degustacji. Jest to piwo refermentujące w butelce.

Piwo Naturalne Czerwona Porzeczka

Lekkie, pszeniczne, dymione piwo z nutą czerwonej porzeczki. To grodziska tradycja odkryta na nowo. To połączenie wydawałoby się zaskakujące dla obecnych wielbicieli grodziskiego, ale odkryte już wiele lat temu. Niegdyś miłośnicy piwa z Grodziska niejednokrotnie serwowali je z sokami owocowymi. Już wtedy doceniono wyśmienite połączenie dymionego charakteru ze smakiem owoców.
Piwo naturalne charakteryzuje delikatny porzeczkowy smak i aromat przełamany dymionym charakterem. Po nalaniu do kielicha cieszy oko wspaniałą barwą. Lekkie i orzeźwiające, jedyne w swoim rodzaju połączenie smaków.

Wyłącznie z naturalnych składników. Ze słodem pszenicznym dymionym drewnem dębowym.

Piwo Naturalne Kwiat Czarnego Bzu

Lekkie, pszeniczne, dymione piwo i nuta kwiatu czarnego bzu to zaskakujące, acz wyśmienite połączenie. To ukłon w stronę serwowania niegdyś Piwa z Grodziska z sokami owocowymi. Już przed laty doceniono wyśmienite połączenie dymionego charakteru ze smakiem owoców.
Piwo naturalne o smaku kwiatu czarnego bzu, zwanego w Wielkopolsce tradycyjnie „hyćką” to niezwykle orzeźwiający, smakowity i ciekawy trunek. Aromat kwiatu bzu wspaniale komponuje się z dymionym charakterem, a delikatna chmielowa goryczka dopełnia całości. To czyni ten trunek wyjątkowo przyjemnym i niezapomnianym.

Wyłącznie z naturalnych składników. Ze słodem pszenicznym dymionym drewnem dębowym.