Witnica

Porter, Celtyckie, Czekoladowe, Jabłkowe, Jagodowe, Malinowe, Śliwkowe, Wiśniowe

Porter Black Boss

Porter o brunatnej barwie, wpadającej w ciemny rubin. Piana bardzo trwała, zapach wyraźnie karmelowy. W smaku dominuje  przypalony karmelu z wyczuwalną i umiarkowaną goryczą i słodyczą.

Celtyckie

Piwo ciemne z lekko wyczuwalnym smakiem słodyczy. Warzone na bazie trzech słodów karmelowych z dodatkiem chmielu goryczkowego i aromatycznego. Efekt: nuty karmelowe, czekoladowe, kawowe, przeplatane goryczkową świeżością chmielu.

Czekoladowe

Piwo czekoladowe to napój posiadający wyjątkowe walory smakowe. Sztuka połączenia piwa i czekolady to prawdziwa bajka dla piwowara. Cudowne nutki czekolady w piwie,  nadają temu produktowi absolutną unikatowość i wyjątkowość.

Jabłkowe

Wspaniała kompozycja smaku polskich jabłek z naturalnym piwem. Jego orzeźwiający smak sprawia, że masz ochotę sięgnąć po kolejne.

Jagodowe

Piwo o złocistym kolorze, wyraźnym słodowym aromacie z delikatnymi nutami goryczy i miodu. Unikalna receptura opracowana przez witnickich piwowarów sprawia, że piwo przez cały czas delikatnie masuje a jasnokremowa piana długo utrzymuje się na złocistym napoju.

Malinowe

Piwo malinowe. Długie leżakowanie i  dojrzewanie po dodaniu naturalnego soku i ekstraktu malinowego prowadzi do wydobycia niespotykanej w innych gatunkach gamy smaków i aromatów. Piwo dla prawdziwych koneserów.

Śliwkowe

Niepowtarzalny smak oraz intensywny zapach jest wynikiem połączenia pysznego ciemnego piwa z naturalnym sokiem śliwkowym. Gęsta piana i ciemna barwa potęgują niesamowite doznania. Wyrafinowany smak zaspokoją pragnienie każdego smakosza piwa.

Wiśniowe

Piwo na bazie naturalnego soku wiśniowego. Wiśnia doskonale komponuje się z delikatną nutką chmielowej goryczki i słodu.